Asi Periler (Faery Rebels, #1) R.J. Anderson

ISBN:

Published: July 2011

264 pages


Description

Asi Periler  (Faery Rebels, #1)  by  R.J. Anderson

Asi Periler (Faery Rebels, #1) by R.J. Anderson
July 2011 | | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 264 pages | ISBN: | 10.64 Mb

Periler hakkında bildiğiniz her şeyi unutun...Onların sihir yapan, muzip yaratıklar olduğunu mu düşünüyorsunuz?Meşe Ülkesinde değil...Artık değil...Büyük Meşe Ağacının derinlerinde, sihirle değil ama sırlarla dolu, ölmekte olan bir peri ülkesiMorePeriler hakkında bildiğiniz her şeyi unutun...Onların sihir yapan, muzip yaratıklar olduğunu mu düşünüyorsunuz?Meşe Ülkesinde değil...Artık değil...Büyük Meşe Ağacının derinlerinde, sihirle değil ama sırlarla dolu, ölmekte olan bir peri ülkesi yatar.

Uzun zaman önce periler gizemli bir şekilde sihir yapma güçlerini yitirmişlerdir. Güçlerinden mahrum kaldıkları için hem bencilleşmiş hem de tutuklaşmışlardır. Artık yalnızca sayıları azalmamıştır- aynı zamanda hayatta kalmaları tehlike altındadır.Sadece bir genç peri, Hançer, halkının sihir gücünün nereye gittiğini bulup onu geri almaya kararlı.

Hemcinslerinin aksine Hançer sert ve bağımsız. Üstelik hiçbir şeyden korkmaz- kötü kargalardan, müsamahasız Kraliçe Periden veya yakınlarda yaşayan büyüleyici insanlardan hiç mi hiç korkmaz. Ne var ki Kraliçe Periye karşı gelip Paul adında bir insanla arkadaş olunca Hançerin araştırmaları düşündüğünden daha çok tehlikeye girer. Acaba yardım etmesi konusunda Hançer Paule güvenebilir mi, yoksa Hançer diğer perileri yok olmanın eşiğine çoktan getirmiş olabilir mi?Yazarlığa yeni adım atan R.

J. Anderson, bu kitabında sıra dışı bir fantastik dünya yaratmakla kalmıyor- aynı zamanda koca bir peri halkının kaderinin cesur ve asi bir periye bağlı olduğu şaşırtıcı bir dostluk ve macera öyküsü de anlatıyor.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Asi Periler (Faery Rebels, #1)":


fashvictim.com

©2013-2015 | DMCA | Contact us